MEDIX Razor Bathroom valiklis 750ml

Gamintojas MEXON

Itin veiksminga priemonė paviršiams vonios kambaryje valyti
Pardavimo kaina3,96 €
Bazinė kaina 3,96 €
Nuolaida

Preloader

Dėl itin veiksmingos sudėties aktyviosios putos greitai ir lengvai valo kriaukles, vonias, fajansą, plyteles, dušo kabinas (stiklo ir akrilo paviršius), labai nešvarią terakotą. Puikiai šalina kalkes, rūdis ir muilo likučius. Emaliuotiems ir chromuotiems paviršiams grąžina blizgesį. Priemonė netinka valyti marmuro, klinčių, natūralaus akmens, aliuminio, žalvario, vario paviršius ir kitus paviršius jautrius rūgštims.

Naudojimas. Pasukite antgalį į purškimo poziciją. Purkškite tiesiai ant paviršiaus maždaug 25 cm atstumu, paskirstykite detergentą ant paviršiaus drėgna kempine ir palikite 5 minutėms. Ant chromuotų, emaliuotų, PVC ir pažeistų paviršių palikite ne ilgiau nei 3 minutėms. Po to kruopščiai nuplaukite vandeniu. Jeigu nesate tikri kaip priemonė gali paveikti konkretų paviršių, išbandykite ant nepastebimos vietos.

Įspėjimai. R34 Nudegina. S1/2 Laikyti užrakintą vaikams neprieinamoje vietoje. S23 Neįkvėpti aerozolių. S24/25 Vengti patekimo ant odos ir į akis. S26 Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. S36/R37/R39 Dėvėti tinkamus apsauginius drabužius, mūvėti tinkamas pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. S45 Nelaimingo atsitikimo atveju arba pasijutus blogai, nedelsiant kreiptis į gydytoją (jeigu įmanoma, parodyti šią etiketę).

Įkvėpus. Išeikite į gryną orą ir kreipkitės į gydytoją.

Patekus ant odos. Užterštus drabužius ir avalynę nedelsiant pašalinti. Paveiktą odą gausiai nuplauti vandeniu. Jei išlieka dirginimo požymių, kreipkitės į gydytoją.

Prarijus. Praskalaukite burną vandeniu, nenurykite. Nesukelkite vėmimo. Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Papildomos saugumo priemonės. Rekomenduojama mūvėti namų ruošos pirštines.

Dėmesio! Nemaišyti su kitais preparatais (tame tarpe ir turinčiais chloro)! Netinka polikarbonatiniams ir natūralaus (neapdirbto) medžio paviršiams valyti.